Grupowe szkolenie psów – Grudziądz

Prowadzę szkolenie dla psów w Grudziądzu w całorocznej, w pełni wyposażonej sali treningowej. Szkoła mieści się przy Alei Sportowców 10 (wolnostojący biały budynek na rogu z Podhalańską). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a kurs składa się z siedmiu spotkań w szkole i sześciu webinarów uzupełniających wiedzę opiekunów i pozwalających lepiej zrozumieć swojego czworonoga. Każda grupa składa się maksymalnie z pięciu psów.

Jestem częścią Psiedszkola – Elitarnej Budy dla Psów , co daje Wam i Waszym psom pewność że będziecie uczestniczyć w szkoleniu opartym o rzetelną wiedzę i pozytywne metody.

Szkolenie maluchy – dla szczeniąt

Zapraszam na szkolenia szczenięta do 4 miesiąca życia. Podczas zajęć będziemy zajmować się socjalizacją psa, budowaniem jego więzi z opiekunem i nauką najważniejszych nawyków, które są istotne w codziennym funkcjonowaniu. Omówione zostaną też najważniejsze elementy psiej komunikacji, których znajomość  jest kluczowym elementem rozumienia własnego psa.

Szkolenie starszaki – dla psów w każdym wieku

Psy od piątego miesiąca mogą uczestniczyć w szkoleniach dla psów dorosłych – nie ma górnego limitu wieku. Na zajęciach omawiamy psią motywację i uczymy się, jak pracować z psem, by wspólne ćwiczenia były dobrą zabawą dla obu stron smyczy.

Program zajęć praktycznych obejmuje naukę  umiejętności takich jak chodzenie na luźnej smyczy, czekanie, przywołanie, skupienie na opiekunie, zajmowanie pozycji i zostawanie, reagowanie na komendę „nie” czy trening z zabawką.

Zapisy na szkolenia tutaj – regularnie dodaję nowe grupy, więc jeśli nie ma aktualnie otwartych zapisów – obserwujcie mój profil na Facebooku.