Natalia Jezierska

Nazywam się Natalia Jezierska, jestem psychologiem, terapeutą oraz instruktorem szkolenia psów. Moim celem w pracy jest przede wszystkim edukacja opiekunów, by mogli spojrzeć na świat z perspektywy psa. Możliwe jest to poprzez podniesienie umiejętności w zakresie psiej komunikacji, zachowania oraz rozumienia ich potrzeb. To wszystko jest niezbędne do stworzenia dobrej, opartej na zaufaniu relacji między psem i jego opiekunem oraz utrzymaniu harmonii w życiu codziennym.
Od dziesięciu lat pracuję jako psycholog w Szpitalu w Grudziądzu. W 2019 r. ukończyłam kurs zawodowy Instruktor szkolenia psów, zorganizowany przez Centrum Edukacji Kynologicznej Psia Wachta. Od tego czasu zawodowo zajmuję się również psami i tworzę Na psa urok. Pozytywne szkolenie psów. Natalia Jezierska. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, seminariach i klasach komunikacji.
Na co dzień jestem przewodniczką 11- letniej Buby, która była psem towarzyszącym w terapii dzieci. To dzięki niej zaczęła się moja przygoda z psami. Początkowe jej trudności z frustracją, nadpobudliwością, gryzieniem i niszczeniem, doprowadziły mnie do miejsca, w którym obecnie się znajduję.
Od 2022 r. współtworzę Wibrys i Trufla, gdzie zajmuję się szkoleniami grupowymi na terenie Grudziądza oraz indywidualnymi na terenie Grudziądza i Wąbrzeźna.

Tel. 697 119 631

Moje kwalifikacje