Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Starszaki

09/05/2023 , 18:20 19:20

495zł

Kurs składa się z 7 zajęć raz w tygodniu, w środy o 18:20, a zajęcia trwają godzinę zegarową. W ramach kursu udostępniamy również webinary na których omawiamy najważniejsze tematy z zakresu wychowywania psów. Po kursie jest możliwość zapisania się na szkolenia kontynuacyjne.

Zajęcia odbywają się w grupach od trzech do czterech psów. Jest to szkolenie podstawowych umiejętności niezbędnych do tego, by bezpiecznie żyć z własnym psem, czyli przede wszystkim nauka odwołania, rezygnacji, spokojnego czekania, chodzenia przy nodze, pozycji „siad” i „leż”, a także oddawania przedmiotów. Zajęcia prowadzone są w 100 metrowej sali treningowej, dlatego nie przyjmujemy psów agresywnych (takie psy zapraszamy na zajęcia indywidualne). Stawiamy duży nacisk na budowanie motywacji u psów i staramy się tak prowadzić zajęcia, by były świetną zabawą dla psów i ludzi, bo wtedy nauka przychodzi sama.
Rezerwacja miejsca następuje w momencie przelania 250 zł na konto podane w mailu, pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia rozpoczęcia kursu.

Uwaga! Mail wysyłany jest automatycznie od razu po zapisie, jeżeli nie widzisz go w skrzynce odbiorczej, sprawdź spam!

Magdalena Ablewicz

+48791934323

Wibrys i Trufla

ul. Sportowców 10
Grudziądz, Poland

Registrations are closed for this event