Magdalena Ablewicz

Nazywam się Magdalena Ablewicz. Jestem behawiorystką, trenerką psów i instruktorką nosework. Jestem uzależniona od uczenia się, dlatego cały czas rozwijam swoje kompetencje. Ukończyłam m.in. dwa Kursy Dyplomowe COAPE (pierwszy i drugi rok) dające uprawnienia behawiorysty zwierząt, kurs dyplomowy Trener Psów w szkole Piotr Wojtków Szkolenia, po którym odbyłam praktyki w warszawskiej szkole dla psów DOGadajcie się. Należę do Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE i Instruktorów Nosework Polska. Przez dwa lata należałam do zespołu trenerów Psiedszkole.

Dawniej prowadziłam dom tymczasowy dla kociąt z Fundacji KOT, a dziś jestem opiekunką i przewodniczką dwóch psów – ok 15 letniego Nucky’ego – psa, dzięki któremu jestem tu, gdzie jestem i Trufli – 4 letniej suczki po przejściach, która jest bardzo inteligentnym, ale i bardzo lękowym psem i dzięki której mogę wiele technik pracy sprawdzać w praktyce, oraz dwóch kotów – 14 letniego Harleya – kota, którego adoptowałam zaraz po maturze i który przeszedł ze mną całą drogę edukacji na temat zwierząt i Hummer – 4 letniej kotki, która jest ze mną od 14 dnia życia i która niestety cierpi na pikę – zaburzenie polegające na chęci zjadania niejadalnych materiałów.

 

Pracuję w Toruniu i Grudziądzu. W Toruniu oferuję indywidualne szkolenia i terapię, najczęściej w domu klienta lub w plenerze, natomiast w Grudziądzu pracuję głównie w całorocznej salce, prowadząc zarówno indywidualne spotkania, jak i grupowe szkolenia.

Pracuję wyłącznie pozytywnymi metodami, starając się odnosić z empatią i zrozumieniem nie tylko dla zwierząt, ale również ich opiekunów i tworzyć miłą atmosferę, w której wszyscy będą mogli poczuć się nie tylko odpowiednio zaopiekowani, ale też po prostu miło 🙂

 Moje kwalifikacje