Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sztuczki

23 stycznia , 18:40 19:40

460zł

Rok temu zakochałam się w niezwykłym sporcie jakim jest Dog Dancing. Trudno się nie zakochać, bo ten sport łączy w sobie radość ze wspólnych treningów z psem z możliwością twórczego wyrażania siebie 🥰 Teraz chciałabym tą miłością zarazić innych 😉


Sztuczki są to zajęcia, których głównym zadaniem ma być po prostu fajne spędzenie czasu z psem – jednak tym razem chcę by zwieńczeniem kursu było stworzenie mini układu – czyli po prostu całego łańcucha sztuczek następujących jedna bezpośrednio po drugiej. Do tego celu będziemy musieli nauczyć psy czekania i zgeneralizowanego rozumienia zadania, więc wbrew pozorom to nie jest taki łatwy sport, ale bardzo przyjemny dla obu stron.


Uwaga! Na zajęciach mają tańczyć psy, Wy nie musicie (chyba, że ktoś bardzo chce 😉 ) więc zupełnie nie trzeba się przejmować swoimi potencjalnymi umiejętnościami tanecznymi lub ich całkowitym brakiem.


Kurs składa się z 6 godzinnych spotkań raz w tygodniu, we wtorki o 18:40


Wymogi: pies musi być zaszczepiony i nie przejawiać agresji do innych psów. Wiek, wielkość czy ilość posiadanych umiejętności nie mają znaczenia, choć nie da się ukryć że z psami, które mają już podstawowe umiejętności, znacznie łatwiej będzie osiągnąć zamierzone cele.


Rezerwacja miejsca następuje w momencie przelania 200 zł na konto podane w mailu, pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia rozpoczęcia kursu.

Magdalena Ablewicz

+48791934323

Wibrys i Trufla

ul. Sportowców 10
Grudziądz, Poland

Registrations are closed for this event